Uprzejmie informujemy że portal RFIP nie wysyła żadnych komunikatów dotyczących wezwania do zapłaty na adresy korespondencyjne, e-mailowe a także drogą telefoniczną. OK
Archiwum
» Wpływ stresu na serce

Wpływ stresu na serce Statystyczna długość życia w państwach Europy Zachodniej wynosi obecnie dla mężczyzn 73 lata, dla kobiet 79 lat Najczęstszą przyczyną śmierci przed osiągnięciem tego statystycznego wieku są choroby serca i układu krążenia przyczyną jest nasz nieodpowiedni styl życia.

  czytaj więcej »
»  Wyższe zarobki, elastyczny czas pracy . Zawód wolny strzelec

Pracodawcy coraz częściej poszukują osób, których...zatrudniać już nie trzeba, czyli prowadzących własną działalność gospodarczą.

  czytaj więcej »
» Byłeś na szkoleniu? Sprawdź jego efektywność!

Każda osoba, która ukończyła szkolenie, powinna zadać sobie pytanie czy przyniosło ono zamierzone efekty. Wydając niemałe pieniądze, chcemy wiedzieć czy faktycznie „coś” ono dało? Jaki będzie zwrot z takiej inwestycji? Przez efektywność szkolenia rozumiemy najczęściej realizację założonych celów czy też wdrożenie nabytych umiejętności w codzienne działania. Czy można to jednak obiektywnie zmierzyć? Firmy szkoleniowe posiadają przeróżne strategie badania efektywności prowadzonych szkoleń.

  czytaj więcej »
» Praca w telemarketingu – postrach kandydatów i nieograniczone zarobki

Mówi się, że osoby, które pracują w telemarketingu rok, są już weteranami, dwa lata to staż praktycznie nieosiągalny. Telemarketing dotknięty jest olbrzymią rotacją pracowników. Co tak bardzo przeraża kandydatów w branży, która zachęca systemem motywacyjnym, o jakim można pomarzyć w innych działach większości firm?

  czytaj więcej »
»  Skuteczne CV – czy takie pojęcie w ogóle istnieje?

Selekcja jest jednym z etapów rekrutacji, pozwalającym wyodrębnić wszystkich tych kandydatów, którzy spełniają założone przez pracodawcę wymagania niezbędne i preferowane, np. wykształcenie czy doświadczenie zawodowe.

  czytaj więcej »
» Wielkanoc w pościgu za Bożym Narodzeniem

Jak wynika z badań portalu internetowego Ceneo, 89% Polaków spędza tegoroczne Święta Wielkanocne rodzinnie. Dni świąteczne to z jednej strony czas odpoczynku od pracy i spotkania z najbliższymi, z drugiej strony – czas wyzwań dla działów sprzedaży i marketingu wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza bazujących na sezonowych dochodach.

  czytaj więcej »
»  Wyższe zarobki, elastyczny czas pracy . Zawód wolny strzelec

Pracodawcy coraz częściej poszukują osób, których...zatrudniać już nie trzeba, czyli prowadzących własną działalność gospodarczą. Oczywiście tylko umowa o pracę (na czas określony, nieokreślony, okres próbny, o zastępstwo) ustanawia, w sensie prawnym, stosunek pracodawca - pracownik i generuje wynikające z tego faktu prawa i obowiązki obu stron.

  czytaj więcej »
» Posiadasz Samsunga Galaxy ? Musisz to przeczytać

Niedawno koreańska marka telefonów Samsung zajęła pierwsze miejsce aż w 4 kategoriach w plebiscycie magazynu Mobile Choice 2012, który co roku prezentuje najlepsze modele smartfonów i tabletów oraz wiodących producentów. Smartfonem roku 2012 został Samsung Galaxy S III, którego wyróżniono również w kategorii na najlepszy smartfon multimedialny, natomiast za najbardziej

  czytaj więcej »
» Uleczalny HIV? Przełom w walce z wirusem

Jak podaje m.in. Rzeczpospolita, naukowcom ze Stanów Zjednoczonych udało się wyeliminować wirus HIV z organizmu noworodka ze stanu Missisipi. To drugi udokumentowany przypadek w historii. Fundation for AIDS Research opublikowała wyniki badań 2,5-letniej obecnie dziewczynki. Stwierdzono jednoznacznie – jest zdrowa i nie zażywa leków.

  czytaj więcej »
» Nowe formy rozwoju nie tylko dla pracujących

Tradycyjne szkolenie opiera się na bezpośredniej interakcji prowadzącego trenera z uczestnikami. Ze względu na czas trwania (na ogół 8 lub 16h, rozłożone wówczas na dwa dni) i względnie wysokie koszty (kilkaset do kilku tysięcy złotych), przeprowadzanie szkoleń kojarzy się przede wszystkim z biznesem.

  czytaj więcej »
[ 1 ] [ 2 ] Ostatnia


Wyszukiwarka firm


Wyszukiwanie zaawansowane