Uprzejmie informujemy że portal RFIP nie wysyła żadnych komunikatów dotyczących wezwania do zapłaty na adresy korespondencyjne, e-mailowe a także drogą telefoniczną. OK
Dwa dni diety w tygodniu lepsze niż ciągłe odchudzanie

Przestrzeganie ścisłej diety przez zaledwie dwa dni w tygodniu jest dużo bardziej efektywną metodą zrzucania wagi niż nieustanne liczenie kalorii. Dwa dni wyrzeczeń, a pozostałe pięć, możesz jeść, ile chcesz. To gwarancja spadku wagi prawie dwukrotnie większego niż w przypadku dietetycznych weteranek.

Kobiety, które odżywiały się warzywami, owocami i chudym mięsem przez dwa dni, a przez pozostałe pięć jadły tyle, ile chciały, traciły na wadze prawie dwa razy więcej niż ich koleżanki na permanentnej diecie.

Kobiety na dwudniowej diecie najczęściej nie zaprzestaja przestrzegania zasad zdrowego odżywiania w pozostałych pięciu dniach tygodnia, kiedy nie podlegają narzuconym z góry ograniczeniom. Naturalnie i z własnej woli jadły mniej. Co tak naprawdę ma wpływ na podejmowanie przez ludzi służących im zmian. Okazuje się, że nie zawsze nakazy i zakazy są najbardziej efektywnym sposobem na wprowadzenie zmian w zachowaniu. Czasem najbardziej użyteczna okazuje się świadomość, że mamy wolną rękę i to my, nie lekarze, rodzina czy inne osoby z zewnątrz, jesteśmy inicjatorami danej czynności, my mamy nad nią kontrolę i ustalamy zasady. Łatwo powiedzieć, gorzej zrobić. Pomocne w procesie wcielania postanowień okazuje się przeświadczenie, że mamy wszelkie kompetencje, aby wprowadzić w życie podjęte decyzje i w nich wytrwać mimo ewentualnych wpadek.

Wyszukiwarka firm


Wyszukiwanie zaawansowane