Kariera

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Konsultant i doradca telefonicznej obsługi klienta biznesowego

    Opis stanowiska pracy:

  • Telefoniczny kontakt z klientem biznesowym
  • Udział w projektach sprzedażowych

    Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. od 8-16
  • zadaniowy tryb pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa prowizja)
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

    Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjności
  • znajomości obsługi komputera
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) proszę przesyłać na adres: rekrutacja@rfip.pl Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwanie zaawansowane